Szukaj
Informacje dla osób zainteresowanych kursem finansowym Crown na Skype

 

Kurs Finansowy Crown na Skype dedykowany jest osobom z miejscowości, w których nie ma liderów mogących poprowadzić kurs stacjonarny. Prosimy sprawdzić zakładkę KONTAKTY, a zgłaszając się na kurs podać nazwę swojej miejscowości.
    
Spotkania odbywają się  w kilkuosobowej grupie, połączonej w ramach telekonferencji. Możliwe jest to tylko na komputerach z systemem operacyjnym Windows i co najmniej Skype w wersji 7.5 (materiał prezentowany jest poprzez udostępnienie ekranów, funkcja ta nie działa na tabletach ani na smartfonach). Uczestnik kursu musi być zaopatrzony w  mikrofon.

W ramach kursu odbywa się jedenaście spotkań trwających od 1,5-2 godzin.  Uczestnik przygotowuje się do każdego spotkania przerabiając materiał z Podręcznika Uczestnika i Zeszytu Zastosowań Praktycznych.

 

PROCEDURA REJESTRACJI:

  1. Zgłosić się do koordynatora podając miejscowość, którą się zamieszkuje.
  2. Koordynator przekazuje informację o statusie rezerwacji i kieruje w procesie przygotowania do kursu.

Koszt kursu finansowego Crown wraz z podręcznikami wynosi 350 zł, jednak dzięki hojności osób, którym ten kurs pomógł, może być realizowany nieodpłatnie.


Jeżeli ktoś chce nas wesprzeć w obecnej chwili lub w późniejszym czasie podajemy numer konta, na które można przelać pieniądze:

Ruch Chrześcijański Mt28
02-798 Warszawa, ul. Polnej Róży 1C
Nr konta: 14 2130 0004 2001 0252 4254 0002
Z dopiskiem : DAROWIZNA + (nazwisko osoby prowadzącej)
 

Dziękujemy za każdą wpłatę świadczącą o tym, że kurs pomaga w uporządkowaniu spraw finansowych.  


Pobierz plik z informacją o kursie na Skype...

 


Napisany przez: wrotekela
Data wysłania: 2015-07-07
Liczba wyświetleń: 4673

Wróć