Szukaj
UZDROWIENIE FINANSÓW - Nowość !

 

Jak z Bożą pomocą wyjść z długów?

Jeśli chcesz uporządkować swoje finanse, albo zmagasz się z długami, których nie możesz spłacić, nie myśl, że jesteś w sytuacji bez wyjścia. Nie martw się i nie polegaj wyłącznie na swoim rozumie. Z Bogiem możesz pokonać każdą trudność.  Zobacz co Bóg uczynił w życiu wielu ludzi w Polsce w ostatnich latach. Dowiedz się co im pomogło i jak zmieniło się ich życie.

 

Aby wyjść z długów potrzebujesz podjęcia pewnej decyzji. Decyzja ta jednak może nie być dla ciebie łatwa. Ale pamiętaj – jeśli robisz tylko to, co łatwe, twoje życie będzie trudne. Natomiast jeśli zrobisz to, co trudne, twoje życie będzie łatwe.

 

Żeby wyjść z długów, musisz tego chcieć. Jeżeli masz w sobie wolę realizowania marzeń, stworzenia wspaniałych rzeczy dla siebie i dla innych, Bóg dokona w twoim życiu wspaniałych dzieł. Jeśli tylko zechcesz, Bóg sprawi, że będziesz miał moc do zmiany, że twoja historia będzie zmieniała życie wielu ludzi. Urodziłeś się, by – z mocą Bożą – wykonywać wielkie dzieła.

 

W książce "Uzdrowienie finansów" znajdziesz  biblijne wskazówki jak uporządkować swoją sferę finansową oraz prawdziwe historie 50 Polaków, którzy w ostatnich kilku latach podjęli wyzwanie zastosowania w swoim życiu Bożych zasad finansowych.   

 

Recenzje  oraz więcej informacji znajdziesz na www.sklep.bibliaofinansach.pl 

 

 

 


Napisany przez: wrotekela
Data wysłania: 2015-11-17
Liczba wyświetleń: 1595

Wróć