Szukaj
Camp Crown - „FINANSE WEDŁUG BOŻYCH ZASAD”

 

Termin:  30.07-05.08.2017 r.
Miejsce: Barycz k/Końskich, woj. świętokrzyskie.
Koszt: 800 zł/osoba, małżeństwo 1.400 zł (dojazd we własnym zakresie).
Wykładowcy: Anna i Czesław Czech ze Szczecina.

Informacje i zapisy: Anna Czech, e-mail: aczech@crown.org.pl
Zgłoszenia do 15.06.2017 r. go czerwca! Maksymalna liczba osób na warsztatach - 16 osób.
Zaliczka w wysokości 200 zł płatna do 20.06.2017 r. na konto, po potwierdzeniu wpisania na listę.
Odwołanie uczestnictwa i zwrot zaliczki możliwy do końca czerwca 2017 r.

 

Informacja o Camp Crown:

Na co dzień jesteś bardzo zapracowanym człowiekiem, w tygodniu pracujesz i angażujesz się w działalność na rzecz swojej społeczności. Czujesz jednak, że pomimo nieustannej gonitwy, pieniądze przechodzą Ci przez palce w niekontrolowany sposób. Nie masz pewności czy wystarczy na opłaty i spłatę zaciągniętych kredytów. Nie masz oszczędności i marzysz, by uwolnić się od długów.

Jeśli odnajdujesz siebie w powyższym opisie, to znaczy, że Camp Crown jest dla Ciebie. Proponujemy byś zatrzymał/a się na chwilę w tej gonitwie i posłuchał/a, co na temat zarabiania, wydawania i inwestowania, mówi najlepszy podręcznik do ekonomii jakim jest Biblia.

Połącz wypoczynek ze zdobyciem wiedzy i umiejętności w prowadzeniu finansów osobistych, według zasad opisanych w Biblii. Oprócz osobistego poznawania, co na temat finansów mówi Pismo Święte będą praktyczne warsztaty, zabawy oraz wypoczynek. Niepowtarzalną atmosferę stworzą sami uczestnicy. Uczestnicy Campu będą korzystać z materiałów kursu finansowego Crown. Zaliczenie kursu nastąpi podczas indywidualnego spotkania na Skype po zakończeniu Campu.

Informacja o wykładowcach:


Anna i Czesław Czech są małżeństwem od 28 lat, mają dorosłe córki oraz wnuki. Są liderami i wykładowcami Edukacji Finansowej Crown, z którą są związani od 2012 r. Posiadają doświadczenie jako organizatorzy konferencji oraz praktycznych kursów finansowych stacjonarnych oraz poprzez Skype.  Bóg przygotował ich do tej służby poprzez osobiste wielomiesięczne, bardzo trudne doświadczenie i wieloletnią ścieżkę zawodową.

Anna posiada wyższe wykształcenie ekonomiczne, kilkunastoletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego. Obecnie prowadzi biuro rachunkowe, w którym zatrudnia pracowników oraz wspiera studentów w uzyskaniu praktyki w zawodzie księgowego

Czesław posiada wyższe wykształcenie teologiczne, ponad trzydziestoletnie doświadczenie jako mówca, organizator kursów biblijnych i grup studium Biblii, katecheta. Ma doświadczenie także jako nauczyciel sprawdzający kursy liderów Crown na platformie internetowej.

Informacja o miejscu:

Gospodarzami będą Grażyna i Krzysztof Motykowie, małżeństwo z 36-letnim stażem, prowadzący poradnictwo dla małżeństw, narzeczonych, a także osób przeżywających kryzys lub trudne doświadczenia.

W otoczeniu znajduje się piękna przyroda, las, jezioro – gratis.

W cenie uczestnik ma zagwarantowane: nocleg w dwuosobowych pokojach (współdzielona łazienka), trzy posiłki dziennie, komplet podręczników do kursu finansowego Crown.

 


Napisany przez: wrotekela
Data wysłania: 2017-04-20
Liczba wyświetleń: 441

Wróć